Tani Kurier Białystok

kg
dł. X szer. X wys.

Co zyskujesz?

Polecamy tanie usługi kurierskie w Białystok w cenie OBNIŻONEGO cennika, obowiązującego dla firm wysyłających paczki masowo.

  • płacisz do 70% mniej niż według standardowego cennika!
  • czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera w wygodnym dla Ciebie terminie i miejscu, np. w biurze, domu czy mieszkaniu w przyszły czwartek
  • znasz cenę paczki przed wypełnieniem szczegółowych danych adresowych
  • zapłata za usługę on-line, nie musisz mieć gotówki!
  • drukujesz wypełniony druk, nic nie wypełniasz!
  • nie masz ograniczeń - możesz wysłać/nadać paletę, kopertę, paczkę lokalną lub przesyłkę międzynarodową
Tani Kurier Białystok

Białystok centrum regionu Podlasia

Jest miastem w północno-wschodniej Polsce, drugim w skali kraju pod względem gęstości zaludnienia i z liczbą niemal 300 tysięcy jedenastym pod względem liczby mieszkańców. Mowa oczywiście o Białymstoku, który z przyległymi gminami tworzy ponadto aglomerację białostocką i jest jednocześnie administracyjnym, gospodarczym i naukowym centrum całego regionu, a także siedzibą jego władz. Powierzchnia miasta wynosi nieco ponad 100 kilometrów kwadratowych.

Tani kurier nie tylko stacjonarnie

Do tej pory nadawanie przesyłek w Białymstoku musiało odbyć się osobiście w oddziale lub drogą telefoniczną, co dla klientów stanowiło czasami nie lada utrudnienie i stratę czasu na stanie w kolejce czy zgłoszenie się konsultanta. W odpowiedzi na tego rodzaju utrudnienia powstał serwis GlobKurier.PL, który umożliwi zamawianie kuriera online. Intuicyjny formularz pozwoli wycenić przesyłkę i wybrać najlepszą ofertę w ekspresowym tempie. Nadanie paczki jeszcze nigdy nie było takie proste, a tani kurier doręczy ją tam gdzie trzeba!